Kies jouw groep en regio!

Ieder fonds een aanbod op maat.

Als je geen toestemming geeft, mogen we jouw keuze niet opslaan en kan je niet de meest relevante inhoud zien.

Kies

Nationaal

Bart Van Hooreweghe
Bart Van Hooreweghe

coördinatie mtech+ bedienden Vlaanderen

bart.vanhooreweghe@mtechplus.be0471 68 10 19
Kris Van Eeckhout

coördinatie mtech+ arbeiders Vlaanderen

kris.vaneeckhout@mtechplus.be02 706 81 94
Gabriëlle Spoelders
Gabrielle Spoelders

administratie

gabrielle.spoelder@mtechplus.be02 706 81 85
Manon Jossart
Manon Jossart

administratie & boekhouding

manon.jossart@mtechplus.be02 706 81 93
herlinde van de water
Herlinde Van de Water

onderwijs

herlinde.vandewater@mtechplus.be0474 34 74 16
roeland ballet
Roeland Ballet

levenslang, duaal & digitaal leren

roeland.ballet@mtechplus.be0494 70 30 33
Alexis Van Deyck
Alexis Van Deyck

it & website support

alexis.vandeyck@mtechplus.be0477 56 21 23
Carl Van Mol

studiedienst / kenniscentrum

carl.vanmol@mtechplus.be0486 51 79 62

Antwerpen

Goedele Hufkens

coördinatie

goedele.hufkens@mtechplus.be03 369 14 40
Younes Amiri

opleiding en werkzoekenden

younes.amiri@mtechplus.be03 369 14 32
Petra Bruininkx

administratie

petra.bruininkx@mtechplus.be03 369 14 31
Els Alaers

onderwijs en duaal leren

els.alaers@mtechplus.be03 369 14 41
Suzanne Jorissen

administratie en boekhouding

suzanne.jorissen@mtechplus.be03 369 41 43
Isolde Smet

opleiding en arbeidsmarkt

isolde.smet@mtechplus.be03 369 14 42

Brussel & Vlaams Brabant

Stijn D’Exelle

coördinatie

stijn.dexelle@mtechplus.be0491 96 94 04
Nastassia De Cauwer

opleiding en arbeidsmarkt

nastassia.decauwer@mtechplus.be02 250 06 13
arne deyttenaere
Arne Demyttenaere

administratie

arne.demyttenaere@mtechplus.be02 250 06 10
Aexandra DF
Alexandra Defontaine

formation et employabilité

alexandra.defontaine@mtechplus.be0488 04 97 47
flora mwema
Flora Mwema

administration

flora.mwema@mtechplus.be02 250 06 11

Limburg

Benny Siemons

coördinator

benny.siemons@mtechplus.be089 69 20 30
Catherine Linders

opleiding & arbeidsmarkt

catherine.linders@mtechplus.be089 69 20 52
Carmen Wevers

opleiding & arbeidsmarkt

carmen.wevers@mtechplus.be089 69 20 42
Ilona Croughs

administratie & boekhouding

ilona.croughs@mtechplus.be089 69 20 40

Oost-Vlaanderen

Karen Maes

coördinatie (arbeiders)

karen.maes@mtechplus.be09 242 49 56
Astrid Du Four

projecten (arbeiders)

astrid.dufour@mtechplus.be09 242 49 59
Mario Naessens

coördinatie (bedienden)

mario.naessens@mtechplus.be0497 52 97 78
Betty De Muynck

opleiding & arbeidsmarkt (bedienden)

betty.demuynck@mtechplus.be0497 43 74 44
Jenna Heyerick

administratie (bedienden)

jenna.heyerick@mtechplus.be09 242 49 58
Anja Noyelle

administratie (arbeiders)

anja.noyelle@mtechplus.be09 242 49 54

West-Vlaanderen

Kristof De Vylder

coördinatie (arbeiders)

kristof.devylder@mtechplus.be0497 52 97 76
Shirley
Shirley Willems

opleiding & arbeidsmarkt (arbeiders)

shirley.willems@mtechplus.be0472 83 02 10
aline
Aline Parmentier

werkzoekenden & duaal leren (arbeiders)

aline.parmentier@mtechplus.be0492 19 22 90
Veronique De Vlaminck

administratie (arbeiders)

veronique.devlaminck@mtechplus.be051 79 27 33
Mario Naessens

coördinatie (bedienden)

mario.naessens@mtechplus.be0497 52 97 78
Betty De Muynck

opleiding & arbeidsmarkt (bedienden)

betty.demuynck@mtechplus.be0497 43 74 44
Jenna Heyerick

administratie (bedienden)

jenna.heyerick@mtechplus.be09 242 49 58