Lastechnieken – basis – fysieke smaakmaker – mtech+

Choisissez votre groupe et votre région !

Si vous ne donnez pas l'autorisation, nous ne pouvons pas enregistrer votre choix et vous ne pourrez pas voir le contenu le plus pertinent.

Je travaille pour la CP219 'Organismes de contrôle'

Choisir

Lastechnieken – basis – fysieke smaakmaker

Formation
 

In deze opleiding maken cursisten kennis met de drie lastechnieken: TIG, MIGMAG en BMBE. - Basiskennis van materialen die bij de lastechnieken gebruikt worden. - Zelf aan de slag gaan om de technieken te testen en de verschillen te ervaren


Choisir Lieu / Date de début

Durée

1 Jour

Sessions

1

Langue

Nederlands

Méthode didactique

Formation classicale

Inscrire


Public cible

Voor diverse doelgroepen (HR, sales, niet-technici, reskillers,….) die lastechnieken basis willen leren kennen.

Programme

De opleiding biedt een praktische introductie in drie veelgebruikte lastechnieken: BMBE, MIGMAG en TIG. In onze praktijkruimte worden de technieken uitgebreid toegelicht, waarbij we stil staan bij de werkwijze, de verschillen tussen de technieken en de bijbehorende materialen. Het belangrijkste aspect van deze opleiding is dat de cursisten zelf aan de slag gaan met de verschillende lastechnieken. Ze krijgen de kans om te ervaren hoe het is om te lassen, zodat ze zelf kunnen voelen en merken hoe de technieken werken en hoe ze het lassen onder de knie kunnen krijgen. Het doel van de opleiding is om je op basisniveau vertrouwd te maken met lastechnieken. Na afloop van de opleiding heb je meer inzicht in de verschillende lasprocessen, waardoor je deze kennis effectief kunt toepassen binnen jouw eigen werkomgeving.

Remarques

Deze opleiding wordt georganiseerd op initiatief van het mobiel technologiecentrum mtechnology+ center en gaat door op de campus van Syntra Midden-Vlaanderen.

Lieu

Hogekouter 1, 9100 Sint-Niklaas

Lieu

mtechnology+ center
Hogekouter  1
9100  Sint-Niklaas
Planifiez votre itinéraire